Zabawki dla dzieci

Zabawki dla dzieci

Dzieci Warto przeczytać

Dzieci krzyczą w domu, w przedszkolu, żłobku; biegają bez sensu. Oznacza to, że nudzą się. Co można z tym zrobić? Trzeba zorganizować im czas, zająć je czymś kreatywnym i ciekawym. Jest to rola dla dorosłych. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wspólna zabawa, teatrzyki. Do dobrej zabawy przydatne są pomoce m.in pacynki. Jeśli nie ma ich w domu lub placówce można bez chodzenia po sklepach zamówić je internetowo np. w sklepie Kalimba na stronie Kalimba.pl.

Zabawki dla dzieci

Sklep internetowy Kalimba

Założony został przez kobietę, która mając zdolności manualne zdecydowała się wykonać własnoręcznie dla swojego małego dziecka zabawki z materiału. Zauważyła, że podobają się one nie tylko jej dziecku, ale też innym dzieciom i ich rodzicom. W oparciu o te spostrzeżenia założyła swój sklep internetowy. Informacje o sklepie można uzyskać pod zakładką „O nas”. W asortymencie sklepu znajdują się: Przytulanki, szmaciaki, pacynki i gry. W ofercie sklepu są zabawki dla chłopców i dziewczynek. Zabawki wykonane są z naturalnych materiałów. Zabawki firmy Kalimba były wielokrotnie nagradzane w konkursach i prezentowane na wielu wystawach. Warto zacytować ” Kalimba to niezwykły świat zabawek!”. Na szczególną uwagę zasługują pacynki.

PACYNKI KALIMBA

W sklepie jest 9 rodzajów pacynek tj. pacynka Lisek, pacynka Żabka, pacynka Świnka, pacynka Kaczuszka, pacynka Kotek, pacynka Myszka, pacynka Osiołek, pacynka Piesek, pacynka Misio. Wszystkie w cenie 33zł. Na stronie wybranej pacynki znajdują się szczegółowe informacje o danej pacynce tj.wymiary, materiał, kategoria wiekowa, czyszczenie, cena, ilość kolorów. Pacynki wykonane są z następujących materiałów; 97% bawełny i 3% elasten. Podany przedział wiekowy 3+. Sposób czyszczenia; prać ręcznie, suszyć w poziomie w temperaturze 30 stopni. Pacynki wykonane są starannie, wyglądają estetycznie i ciekawie. Mają bardzo proste kształty, wyraziste kolory i są przyjemne w dotyku. Produkowane są zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Kupując wybrana pacynkę możemy dokonać wyboru koloru zabawki.

Zastosowanie zabawki PACYNKA

Pacynka to rękawica, którą po założeniu na rękę możemy poruszać w sposób typowy dla ruchów danego zwierzaka. Możemy ruszać pacynka obok siebie lub przed sobą wypowiadając różne teksty; dialogi, monologi itp. Efektowniej poruszać jest pacynką będąc za parawanem. Pacynki służą do zabawy dla dzieci w domu, w przedszkolu, żłobku. Pacynki mogą być używane przez dorosłych i dzieci również, bowiem są zabawkami bezpiecznymi.

Dodatkowe informacje

Oglądając zabawki na stronie Kalimba warto kliknąć na zakładkę Promocje. Można tam trafić na obniżki cenowe zabawek. Obecnie na stronie sklepu obniżone jest cena Zabawki Ćma i Rybka Fląderka. Można pod zakładką Najpopularniejsze dowiedzieć się, które zabawki są najpopularniejsze. Te informacje będą zapewne pomocne przy dokonywaniu wyboru.

Jeśli kupując internetowo nie możemy dotknąć wybranego towaru nie powinno być to przeszkodą do dokonania zakupu. Klient ma prawo złożenia reklamacji, a nawet dokonania zwrotu zakupionego towaru.

0 0 votes
Wystaw ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments