Wypoczynek w górach i odnowa biologiczna w SPA

Wypoczynek w górach i odnowa biologiczna w SPA

Kosmetyki

Pobyt w górach, często łączony jest z aktywnym wypoczynkiem na łonie natury. Zimą wybieramy się na narty, latem wędrujemy po górskich szlakach. Jeżeli chcemy ten czas wykorzystać jak najbardziej efektywnie, warto połączyć aktywność fizyczną z zabiegami w wellness&spa.

Wypoczynek w górach i odnowa biologiczna w SPA

Pobyt w górach, często łączony jest z aktywnym wypoczynkiem na łonie natury. Zimą wybieramy się na narty, latem wędrujemy po górskich szlakach. Jeżeli chcemy ten czas wykorzystać jak najbardziej efektywnie, warto połączyć aktywność fizyczną z zabiegami w wellness&spa.

Pobyt w górach – piękno widoków i głęboki relaks

Na południu Polski, wśród górskich zboczy, znajdziemy szeroki wybór ośrodków, oferujących szeroki zakres usług. To między innymi, możliwość korzystania z basenów i jacuzzi, o różnej temperaturze wody. Baseny, zlokalizowane są zarówno wewnątrz, jak też na świeżym powietrzu. Gorące jacuzzi, zapewni dobrą termoizolację, nawet w przypadku słoty i niskich temperatur. Hydromasaż wpłynie rozluźniająco na mięśnie całego ciała, a przepiękne widoki i czystość powietrza, z pewnością oddziałają pozytywnie na nastrój.
Ośrodki, zazwyczaj zachwycają designem zarówno wnętrza, jak i całej bryły. To bardzo często przeszkolone lub drewniane budowle, łączące w sobie nowoczesność i tradycję. Przebywając w środku, w komfortowym, ciepły wnętrzu, możemy obserwować górskie szczyty, przepiękne krajobrazy, wschody i zachody słońca. Ośrodki oferują zazwyczaj pyszne posiłki i różne warianty wyżywienia. Połączenie wszystkich tych opcji z efektywnymi zabiegami w spa, to idealne rozwiązanie.

Zabiegi w spa to korzyść dla zdrowia i wyglądu

Specjalistyczne zabiegi, wykonywane w spa, to nie tylko sposób na relaks i zachowanie pięknego wyglądu. Oczywiście, zabiegi kosmetyczne skutkują odnową naskórka, poprawą mikrokrążenią i wygładzeniem skóry, a efekty są widoczne na pierwszy rzut oka. Zabiegi w spa, często mają jednak na celu ogólną poprawę funkcjonowania organizmu – to skuteczne działanie, od podstaw. Masaże, poprawiają krążenie krwi, wzmacniają naczynia krwionośne, przyspieszają proces lipozy i rozluźniają napięcia mięśniowe. Są tym samym pomocne, chociażby w walce z cellulitem. Masaż w jacuzzi, a więc hydromasaż, pomaga nawet w problemach uciążliwego bólu pleców, kręgów szyjnych czy mięśni nóg. Wykorzystywany jest także podczas kuracji, w przypadku zwichnięć czy skręceń. Pomocny jest również, w czasie rehabilitacji i w sytuacji przeciążenia mięśni.
W ośrodkach górskich, skorzystać można także, ze strefy saun. Dobroczynne działanie sauny, znane jest od wieków. Sauna, pomaga oczyścić organizm z toksyn, wspomaga odporność organizmu, poprawia ukrwienie skóry, rozluźnia i pozytywnie oddziałuje na nastrój.
Wszystkie zabiegi oferowane w profesjonalnych spa, gwarantują więc dobre samopoczucie, pod każdym względem. Skorzystają z nich osoby w różnym wieku, o różnych problemach i potrzebach.

Warto skorzystać, z pełnej oferty górskich ośrodków – taki wypoczynek, to jednocześnie odnowa biologiczna i odnowa duszy. Zabiegi w spa, masaże i gorące kąpiele, przydatne są zwłaszcza, kiedy wracamy do ośrodka po dniu przepełnionym aktywnością. Sycące i zdrowe posiłki, które są zazwyczaj wliczone w cenę konkretnego zestawu, to idealne uzupełnienie. Nawet po kilku dniach, spędzonych w takim ośrodku, poczujemy się lepiej i nabierzemy sił do działania.

Autor artykułu
Artykuł został przygotowany przez ekskluzywny hotel Bristol ze SPA.

0 0 votes
Wystaw ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments