Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać wiadomości

Wszystko wskazuje na ostatnie, że 2019 rok będzie wysoce udanym czasem na zbytu kryptowalut. W minionym czasie media obiegła wiadomość o tym, iż w kolejnym roku na zbytu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo szybko nie dziwi. Po tymże jak 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na targu, kurs bitcoina poszybował wysoko w górę, oraz wiele projektów ICO zaprezentowało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na wejście w dziedzinę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd a raczej z trudem można szukać projektu, który zatrzymał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre przejawiały się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest ważnym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z projektem wiąże spore nadzieje na całe zyski, o czym mówił nawet na swoim instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w możliwościach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, zaprezentował się zrobioną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W historii nie brakuje również takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Trochę więcej szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam cel był pomocny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został oskarżony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut uznawany jest z szeroką uwagą. W historii wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże jak KNF i UOKiK krytycznie wyraziły się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu dobrych projektów sprowadzają się także, choćby wysoce wymienione, oszustwa. Ponadto zarabiamy w regionie, jaki ze ważnym dystansem idzie do nowoczesnych projektów.

Saleta patrzy w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temu do własnych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W szybkim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, a na wyglądzie wszystek będzie mógł uzyskać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowy BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest głośną oraz cenioną osobą nie tylko w świecie boksu. W przeciwieństwie do innych celebrytów, Saleta raczej wyróżnia się zdrowym rozsądkiem natomiast w historii nie wykazywał chęci do interesowania się z motyką na ciepło.

Za celem są doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za wszystek proces emisji SaletaCoin także jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie płacił za pośrednictwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na kompletnie nowej platformie opracowanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer zajmuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, gdy to przedsięwziął opinię o wymianie z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to szybko dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest mocną nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich pomysłów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie dostarczała często do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć inne usługi czy artykuły w perspektywie gadżetów. Projekt ma oraz na punktu propagowanie sportu wśród młodzieży, zaś w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i przechowujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego programu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Wystaw ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments