Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Poradnik

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim każdy klient może zarabiać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program dedykowany jest zarówno dla kupujących indywidualnych, kiedy oraz firm dostarczających usługi skojarzone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Głowy i instytucji mające start w Planie Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz otrzymywanych w Planie Partnerskim nagród mają gwarancję, iż ich użytkownicy czy znajomi będą używać z najciekawszych usług hostingowych, oraz ich kompetencji będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za wszelką nową usługę, która zostanie zakupiona z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od wartości zamówionej usługi. W wypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan działa bardzo i Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od wartości pierwszego przedłużenia usługi i 25% z wszystkiego nowego. Także za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o wartości 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl dany stanowi dla całych użytkowników firmy, jak również osób które nie są również usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można podawać zarówno do bliskich, jak oraz do naszych klientów. Bez względu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za wszelką spośród nich nadawane są punkty, które można nazwać na gotówkę czyli na pomocy w nazwa.pl.

– Jesteśmy świadomi, że wielu klientów z tradycyjna poleca pomocy w nazwa.pl, a właśnie postanowiliśmy się zrewanżować i wyróżnić ich zbyt lojalność wobec znanej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na zbytu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały okres trwania programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Planie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Mężczyzny jest wówczas identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a wiedze na temat naliczonych prowizji przydatne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na życzenie Partnera prowizje w Planie Partnerskim przelewane są w 24h na wskazane konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Wystaw ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments