plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Wolin gdzie obejrzeć?

zachodniopomorskie

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na budowach Showmax. Patryk Vega – drink spośród najbardziej wielkich polskich reżyserów, twórca takich filmy jak wielki „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka trudniejsza niż śmierć”, tym razem przedstawił coś całkowicie odmiennego.

Patryk Vega Plagi Breslau Szczecinek gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły obrazu jest modny Wrocław. W centrum tym bada do okrutnych morderstw. Każdego dnia o tej jedynej godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w zły sposób kolejną ofiarę. Jak się okazuje świadomości te mają zawsze lek na sumieniu, a wymiar prawdzie jest w układu do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zajmująca się w skórę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa też są dziełem indywidualnej a tejże tejże osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest ciężkie zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w którego rolę dodaje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej sytuacji Iwoną Bogacką – wykonywaną przez Darię Widawską – prowadzą bardzo złożone i ciężkie śledztwo, w którym to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Zaczyna się wyścig z czasem, nikt nie chce dopuścić do następnych zbrodni.

Film niestety – na terenie Polski – wcale nie dotarłem na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie może do tego dojść gdyż kina nie są w stanie zgodzić się na pozycję gdzie ten tenże film jest emitowany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, wymagają one wyłączności na zlecenie do wykonywania pracy w sezonie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić drukowany w kinach warunek tenże pragnie być spełniony. W obecnym kierunku nie jest żadnych negocjacji. Film pragnie istnieć określony dla nich na wyłączność przez pewny termin.

Opinia o wyświetlaniu filmu jedynie na sieciach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z okazje odtwarzania pracy na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak zapewnia sam Patryk Vega – dostrzegli oni to ruch – wyświetlanie filmów na sieciach internetowych zatrzymuje się coraz dużo przystępne. Spotykają w niniejszym świetny potencjał. Patryk Vega uważa także, że jest więc jechanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Szczecinek gdzie obejrzeć?

Jak prowadzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a która stanowi wystarczająco inna niż ja zaś toż wszystko co robiłam do ostatniej chwili […] Jestem jedynie nadzieję, że widzowie uwierzą w współczesną bajkę a w współczesną bohaterkę, no i uważam nadzieję, że wtedy podobnie będzie dla mnie jakiś przyczynek do następnych ciekawych ról, które są inne niż te, z jakich jestem znakomita do ostatniej chwile.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Szczecinek gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest możliwy do obejrzenia w naszych polskich kinach, realizacja ta wyświetlana istnieje na salach kinowych na placu między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a również na terenie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten uważany jest jako dobrze wykonany – część spośród widzów bierze go za spektakl trwający w napięciu do samego końca. Mówią, że jest w nim niezwykle dynamiczna akcja oraz ciekawa fabuła. Z pozostałej części znajdziemy także część osób prowadzącą uwagę na słabszy montaż bądź same gorszą jakość, niż w obecnych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Szczecinek gdzie obejrzeć?

Jak wspomina sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to zdecydowanie nowy Vega. W niniejszym filmie nie ma wielowątkowości właściwej dla moich ostatnich filmów. Nie ma też mieszania gatunków. Obecne jest zawsze dobry thriller, w jakich co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w układu obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do niedawnego okresu nie są w stanie wykombinować kiedy ta historia się skończy. Istnieje zatem zdecydowanie dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Szczecinek gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Wystaw ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments