Onda Deka – nieinwazyjny zabieg na cellulit w każdym stadium zaawansowania

Onda Deka – nieinwazyjny zabieg na cellulit w każdym stadium zaawansowania

Warto przeczytać

Jeżeli do tej pory myślałaś, że cellulit to przypadłość, której nigdy się nie pozbędziesz i powinnaś się z nią pogodzić, to byłaś w błędzie. Istnieją nieinwazyjne zabiegi na cellulit, które umożliwiają usuwanie nawet najbardziej zaawansowanej „pomarańczowej skórki”. Wśród nich znajduje się terapia wykonywana urządzeniem Onda Deka. Wyjaśniamy, na czym polega ten zabieg.

„Mikrofalowy” zabieg na cellulit

Urządzenie Onda firmy Deka to najnowocześniejszy sprzęt używany m.in. w Klinice Miracki w Katowicach do skutecznego i bezinwazyjnego usuwania cellulitu. Zabieg antycellulitowy, wykonywany tym urządzeniem, przy okazji wyszczupla też ciało i ujędrnia skórę. Swoją wysoką skuteczność Onda zawdzięcza zastosowaniu mikrofal Coolwaves™, które przyczyniają się do naturalnej redukcji cellulitu. Uznawane są za następcę fal radiowych (RF). Mikrofale działają selektywnie, dzięki czemu nie uszkadzają zdrowej tkanki.

Unikalne fale emitowane przez urządzenie Onda działają ze zwiększoną siłą w stosunku do głębokiej warstwy skóry właściwej i tkanki podskórnej. Mikrofale Coolwaves™ o odpowiednio dobranej częstotliwości odznaczają się wysokim powinowactwem do komórek tłuszczowych, których najwięcej znajduje się w tkance podskórnej. Aż 80% z nich trafia prosto w komórki tłuszczowe, co oznacza, że naskórek nie jest narażony na przegrzanie. Potraktowane mikrofalami komórki tłuszczowe obumierają i są usuwane przez organizm w wyniku procesów metabolicznych.

Modelowanie ciała urządzeniem Onda Deka

Zabieg na cellulit Onda nie wymaga przerwania ciągłości naskórka i ingerencji w tkanki. Mikrofale przenikają transdermalnie, czyli przez skórę, bez konieczności jakiegokolwiek cięcia czy kłucia. Podczas zabiegu odczuwane jest przyjemne ciepło. Procedura nie wymaga zastosowania znieczulenia.

Urządzenie posiada dwa rodzaje głowic, których kształt i moc działania dostosowane są do modelowania różnych części ciała. Zabieg pozwala na nieinwazyjną penetracji skóry na odpowiedniej głębokości:

  • głowica przeznaczona do płytszej warstwy skóry – redukuje uporczywy cellulit oraz kompleksowo ujędrnia skórę;
  • głowica o głębszym działaniu – doskonale redukuje tkankę tłuszczową.

Dzięki temu Onda może posłużyć do redukcji tkanki tłuszczowej nawet na dużych powierzchniach, co umożliwia modelowanie pośladków, brzucha oraz pleców, ale obejmuje także takie obszary, jak kolana czy ramiona.

System mikrofal Coolwaves™ odznacza się wysokim stopniem bezpieczeństwa przy jednoczesnej dużej sile działania i efektywności. Wbudowany system chłodzenia pozwala na maksymalne zwiększenie bezpieczeństwa zabiegu i minimalizuje dolegliwości bólowe. Zabieg na cellulit odbywa się bez ryzyka przegrzania tkanek, a w konsekwencji bez podrażnień skóry. Rekonwalescencja po każdej sesji terapeutycznej polega jedynie na 48-godzinnym odpoczynku, ponieważ może wystąpić wrażenie pogorszenia samopoczucia oraz uczucie osłabienia. Nie trzeba jednak rezygnować z normalnych, codziennych aktywności.

Nieinwazyjne usuwanie cellulitu i redukcja tkanki tłuszczowej

Zabieg na cellulit urządzeniem Onda Deka to innowacyjny sposób na szybkie i całkowicie nieinwazyjne modelowanie sylwetki. Rezultaty widoczne są już po pierwszej sesji zabiegowej. Przy pomocy urządzenia Onda Deka można wymodelować wybrane części ciała oraz zredukować nawet zaawansowany cellulit na brzuchu, udach, czy pośladkach. Działanie mikrofal zwiększa produkcję kolagenu w skórze, dzięki czemu staje się ona lepiej napięta i jędrniejsza.

Ten skuteczny zabieg na cellulit jest również bardzo efektywny w usuwaniu tzw. miejscowej otyłości, czyli nadmiernej tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, pośladkach, plecach czy innych częściach ciała. Pomaga pozbyć się „boczków” i „oponki na brzuchu”. Polecany jest m.in. przy nadmiernej wiotkości skóry po ciąży lub intensywnym odchudzaniu.

W razie innych pytań zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z Kliniki Miracki w Katowicach.

0 0 votes
Wystaw ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments