Najlepszy papier toaletowy

Najlepszy papier toaletowy

Kosmetyki Poradnik

Najlepszy papier toaletowy – Każdy z nas tego używa. Chyba nie ma osoby, która nie korzystałaby z tego produktu. Mowa tu o papierze toaletowym. Wydawałoby się, że to bardzo prozaiczna rzecz. Jednakże duży wybór w drogeriach i sklepach często sprawia, że zastanawiamy się, który papier wybrać.

Najlepszy papier toaletowy

Wysokość ceny, grubość papieru, ilość warstw, miękkość – tym wszystkim kierujemy się przy wyborze. Czy jest papier, który byłby w stanie sprostać wszystkim tym wymogom? Ja takie dwa znalazłam w popularnej w Polsce drogerii. Jest to Alouette Sparpack 16 rolek i Alouette Toilettenpapier 10 rolek. Zacznijmy od tego pierwszego.

Opakowanie zawiera 16 rolek papieru trójwarstwowego. Na każdej rolce zawiniętych jest 200 listków, które dzięki odpowiednim nacięciom pomiędzy sobą łatwo się rozdzielają. Co jeszcze wyróżnia ten papier? Otóż jego wytrzymałość. Nikt z nas nie lubi, kiedy przy wycieraniu resztki papieru zostają w miejscach intymnych. Ten papier oszczędza nam tego problemu.

Najlepszy papier toaletowy – Wydawałoby się, że to bardzo prozaiczna rzecz.

Pomimo swojej wytrzymałości jest super miękki, nie obciera i nie podrażnia delikatnej skóry okolic intymnych. Dużą jego zaletą jest spore opakowanie, co powoduje zmniejszenie liczby wizyt w drogerii w celu zakupu tego produktu. Relacja ceny do jakości jest niewątpliwie bardzo przystępna. Ponadto jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ten produkt był niedostępny. Drugim moim wyborem jest Alouette Toilettenpapier 10 rolek.

Tak samo jak jego poprzednik posiada rolki trójwarstwowe. Każda z nich ma 200 listków, bezproblemowo rozdzielających się. Również jest miękki i wydajny, nie pozostawiając strzępów i resztek w częściach okolic intymnych. Relacja ceny do jakości jest zadowalająca.

Porównując obydwa papiery, nie biorąc pod uwagę promocji, które się na nie trafiają tylko według podstawowych cen, to w przypadku papieru Alouette Sparpack 16 rolek cena za 1 sztukę wychodzi w zaokrągleniu 1,16 zł. Licząc cenę za 1 sztukę rolki papieru Alouette Toilettenpapier 10 rolek w zaokrągleniu wynosi ona 1,20 zł.

Podsumowując różnica w cenie jest w sumie niewielka, a każdy z tych papierów bez problemu dostępny w najpopularniejszej drogerii w Polsce.

0 0 votes
Wystaw ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments