Meghan Markle jest w ciąży!

Meghan Markle jest w ciąży!

Warto przeczytać

Meghan Markle jest w ciąży! Pałac Kensington oficjalnie potwierdził, że księżna Sussex spodziewa się dziecka! Wiemy to na pewno – Meghan Markle jest w ciąży! Pałac Kensington właśnie opublikował oficjalne oświadczenie, potwierdzające wszystkie plotki dotyczącej ciąży księżnej Sussex. Sprawdź, kiedy na świecie pojawi się nowe Royal Baby!

Meghan Markle jest w ciąży!

Pałac Kensington oficjalnie potwierdził, że księżna Sussex spodziewa się dziecka!

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej czekali na te wieści z niecierpliwością! 15 października Pałac Kensington opublikował oświadczenie, w którym oficjalnie potwierdza ciążę księżnej Sussex. Meghan Markle i książę Harry stanęli na ślubnym kobiercu 19 maja 2018 roku. Od tej pory oczy całego świata były uważnie skierowane na Meghan, wypatrując u niej pierwszych oznak ciąży.
Plotki o ciąży Meghan są w końcu potwierdzone!
Już od jakiegoś czasu w mediach regularnie pojawiały się plotki dotyczące ciąży księżnej Sussex. Paparazzi dopatrywali się sugestii dotyczących ciążowego brzuszka wśród jej stylizacji, przyłapano również matkę Meghan Markle – Dorię Ragland, gdy ta uczęszczała na zajęcia dotyczące opieki nad noworodkiem. Zdziwienie wzbudziło również to, że Doria postanowiła przenieść się na stałe do Londynu, by przebywać blisko córki. Już teraz wiadomo, że wszystkie plotki okazały się prawdą. Rano, 15 października Pałac Kensington opublikował oficjalną wiadomość:
„Their Royal Highnesses The Duke and Duchess of Sussex are very pleased to announce that The Duchess of Sussex is expecting a baby in the Spring of 2019”.
“Ich Królewskie Wysokości, książę i księżna Sussex są zachwyceni mogąc ogłosić, że księżna Sussex spodziewa się dziecka, które przyjdzie na świat wiosną 2019 roku.”

Nowe Royal Baby pojawi się na świecie wiosną 2019 roku
Meghan Markle oraz książę Harry nie ukrywali, że w ich planach jest powiększenie rodziny. Księżna Sussex ma obecnie 37 lat, dlatego para żyła pod presją mediów, wypatrujących niecierpliwie oznak mogących wskazywać na ciążę. Właściwie już w kilka tygodni po ślubie zaczęły się pojawiać plotki odnośnie ciąży Meghan. Podczas ślubu księżniczki Eugenii, który odbył się 12 października, księżna Sussex skrywała figurę pod szerokim płaszczem, a do tego związała włosy. Do tej pory zawsze je prostowała, jednak z powodu ciąży, nie może wykorzystywać do tego celu silnych kosmetyków. Pałac Kensington swoim zwyczajem nie podał terminu narodzin potomka Meghan i księcia Harrego. Tę samą informację w przypadku księżnej Kate podawano, gdy była ona w 12 tygodniu ciąży – najprawdopodobniej więc Meghan urodzi swojego pierwszego potomka na przełomie kwietnia i maja 2019 roku.

Kolejne Royal baby jest bez większej szansy na objęcie tronu
Dziecko księżnej Sussex i księcia Harrego ma niewielkie szanse na objęcie brytyjskiego tronu. Zgodnie z obowiązującą linią sukcesji, będzie na szóstym miejscu, dopiero po księciu Luisie, najmłodszym synu Księżnej Kate i księcia Williama. Bez względu na to, które w kolejce do tronu będzie maleństwo, jego narodziny będą ogromnym wydarzeniem nie tylko wśród rodziny królewskiej, ale na całym świecie. Media od tej pory będą natomiast niecierpliwie wypatrywać ciążowego brzuszka u księżnej Meghan.

Artykuł powstał dzięki portalowi seks telefon

0 0 votes
Wystaw ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments