Lekarz ginekolog położnik który nie potrafi prowadzić ciąży swojej pacjentki

Lekarz ginekolog położnik który nie potrafi prowadzić ciąży swojej pacjentki

Aktulności

Lekarz który potrafi brać tylko kasę za wizyty a nie za leczenie

Historia oparta na faktach.

Dwa miesiące temu urodziłam synka to jest moje pierwsze dziecko czyli wiadomo pierwsza ciąża, ale przejdźmy do sedna.

Niejaki Pan Piotr M. Lekarz-położnik prowadził całą moją ciążę. Na początku robił mi dokładnie badania USG, niestety z czasem coraz mniej dokładnie się do tego przykładał, zawsze powtarzał że nic niepokojącego się nie dzieje. Skoro lekarz tak mówi to mu wierzyłam. W trzecim miesiącu chciałam się przepisać do innego lekarza ale Pani doktor już się nie zgodziła bo od początku do końca powinno się chodzić do jednego lekarza, no dobra niech jej będzie i całą ciążę chodziłam do Pana Piotra M. Prywatnie czyli dużo kasy wydałam na same wizyty jak i na wszystkie prywatne badania.

W dzień przed porodem okazało się że dziecko jest źle ułożone i że poród drogami naturalnymi nie wchodzi w grę, następnego dnia miałam cesarkę i przez to że Pan Piotr M. Nie badał mnie tak jak powinienem nie wiedział że mój Synek jest źle ułożony bo gdyby badał jak powinien to by wiedział i kazał by mi się udać do szpitala jak najszybciej a tak to miał to gdzieś. Przez niego mój synek ma zniekształcona główkę. Mam nadzieję że to nie spowoduje jakichś komplikacji w jego rozwoju, że nie będzie miał problemu z pamięcią z mózgiem i że wszystkim co jest związane z główką. Przeszło mi przez myśl by go o to pozwać do sądu, ale podejrzewam że ma dobrych prawników i że z góry będę na pozycji straconej. Ma też problem z nóżka ale to jest podobno do uratowania trzeba tylko ćwiczyć, za parę dni mamy wizytę u lekarza w tej sprawie który powie jakie te ćwiczenia i czy się dalej gdzieś z tym udać. Podobno taki problem ma sporo dzieci i z tego wyrasta, mam nadzieję że moje dziecko też to łagodnie przejdzie.

Każdy kto chce być lekarzem powinien kierować się dobrem pacjentów, powinien się kierować chęcią pomocy a nie tym ile może wyciągnąć kasy od pacjentów na prywatnych wizytach, bo brać kasę to każdy potrafi ale leczyć dokładnie do nie ma kto.

Dla mnie lekarz -położnik Piotr M. Jest nic nie wart.

0 0 votes
Wystaw ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments