leasing bez bik

Leasing Tuczno zadzwoń 887 332 665

zachodniopomorskie

Leasing to bardzo ciekawa forma nabycia określonych przedmiotów. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: kredytu i wynajmu.
Rzecz leasingowana na podstawie umowy nie przechodzi na twoją własność, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Świdwin

 

 

Najpopularniejszy leasing związany jest z samochodami, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci przydatne w trakcie prowadzenia działalności możesz mieć, za pomocą tej metody. Świeżo otwarte firmy starać się o leasing już pierwszego dnia po rozpoczęciu działania. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w siedzibie ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi łatwo skontaktujesz się przy pomocy wygodnego formularza, zamieszczonego w Internecie, infolinii czy sms. Jasne jest, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

W czasie rozmowy agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a jest ich naprawdę niewiele) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Wydatki poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Kontakt z agentem, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, prowadzonej działalności gospodarczej , na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla właściciela małej i średniej firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to ogromne ułatwienie. Szczególnie ważne jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

 

Używając tej formuły, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. Jeśli chodzi o samochody,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Procedura jest banalna. Dokonujesz wyboru auta, precyzujesz szczegóły finansowe, składasz wniosek zdalnie lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Korzyści płynące z tych działań są bezcenne. Nie marnujesz czasu, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której jeśli negocjował byś samodzielnie zapewne byś nie otrzymał. Dysponujesz autem z salonu, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną sprawuje pieczę firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Precyzyjnie dobrane polisy gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie awarii, czy gwarantują pokrycie wszelkich strat, jeśli ukradną Ci auto. Niewątpliwy atut to brak konieczności wykupywania samochodu, który leasingujesz. Tak więc, sprzedaż samochodu i zabieganie o atrakcyjną cenę także nas nie dotyczą.

Jeśli, boisz się o to, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać elastyczność finansów istnieją alternatywne rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest pozyskanie leasingu na auto używane, a instytucje takie, jak Leasing Świdwin oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz też być spokojny, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z płynnością finansową, możesz przekształcić zapisy umowy. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każdy człowiek może skorzystać z tej wygodnej alternatywy kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w przypadku leasingu dla firm. Zgadzamy się na zawarcie umowy, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, którym jesteśmy zainteresowani, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. W zawartej umowie, określa się, że posługujemy się autem, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Oczywiście, nie ma konieczności wykupu samochodu.

Firma Leasing Świdwin będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: potwierdzenia tożsamości, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wydruku z konta osobistego.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tej sytuacji, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Jest to więc rozwiązanie korzystne jeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Świdwin

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Wystaw ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments