Kobiety mafii Stepnica gdzie obejrzeć?

zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, stanowi tym, który budzi mieszane uczucia wśród widzów. Aby właściwie poznać film, należy odpowiednio się w niego wczuć.
Kobiety Mafii opowiada o życiu rodziny z dzieckiem dodatkowo ich opiekunką, gangstera natomiast jego lube, i ojca, który gotów jest zrobić dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Świdwin gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wchodzi na szalony pomysł zwabienia przestępców w pułapkę, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej rysunek i zarządza opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia więc na naturalną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, choć w jakimś etapie Bela zostaje zdemaskowana, przez jednego z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Świdwin gdzie obejrzeć?

Gdyby nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością zakończyło się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej kolejne miejsce. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa funkcja w ABW wpłynęła na profil i zachowanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce zrezygnować z działalności, jednak szef, jak się później okazuje przestępca, zapewnia ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej zadaniem, jest zbliżyć się do szkoły niebezpiecznych przestępców, którymi zarządza Padrino, narzekający na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w istotę. Zajmowania się w ruchu, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa samego z gangsterów o pseudonimie cień, do którego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Tenże w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w bloku, dziewczyna przyjeżdża spośród nim do hotelu, gdzie żyją ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by ocalić życie. Satysfakcja z ciekawego skoku nie jest jednak długo. Cień zostaje aresztowany, i w obawie przed więzieniem, żywy określa się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze prostą kobietą.

Kobiety mafii Świdwin gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyzny nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Własny, żeby móc ustawić im zarzuty. Udaje mu się jednak rozwiązań z formy obronną ręką. Decyduje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zamian umieszczony pozostaje w grupie policyjnej, gdzie będzie uważał ochronę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z odpowiednimi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką przyjmują się na wyjazd do Szwecji, gdzie są zainteresować się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc jest włożona w szpitalu. Od tej chwili, los dziecka istnieje w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której życie mężczyzny jest najistotniejsze. Realizowany przez Darię interes, szybko się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie bycie, aby uniknąć kary.
Na pełne szczęście, stanowi toż nie udana próba.

Kobiety mafii Świdwin gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w efekcie przebywa na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie stanowi mu to przecież dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, przekazała mu truciznę. Mężczyzna pada na podłogę w restauracji, oskarżając o wartość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starego dziecka i niezdolności marki, do opieki nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która stanowi prowodyrem całej akcji. W podobnym do siebie czasie, w Hiszpanii rozgrywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na człowieku, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były pan, pada zabity przez kolejnych ludzi Justyny, którzy na jej zadanie brutalnie go niszczą. Tymczasem Daria aby, nadal móc tworzyć narkotykowy biznes, określa się na zatrudnienie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W współczesnym czynniku, dokonuje się pierwsza połowa kobiety Mafii.

Kobiety mafii Świdwin gdzie obejrzeć?

Choć film ma wiele scen akcji, są również momenty, w jakich sączy się kilka wątków na raz, dlatego warto oglądać obraz w przygotowaniu, aby zrozumieć o co w nim pracuje.

Kobiety mafii Świdwin gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Wystaw ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments