Giełda BitBay Hrubieszów

Artykuł Miesiąca lubelskie

BitBay – istotne informacje
Aby założyć konto na giełdzie BitBay potrzeba zaledwie paru minut. Po wciśnięciu przycisku „Zaloguj” mamy do „Zarejestruj”, gdzie wyrażamy nasz adres e-mail lub chcemy dostępną opcję automatycznej rejestracji kontem Google. Po paru chwilach otrzymujemy maila z linkiem aktywującym konto. Dalej wykonujemy instrukcje grane na ekranie. System poprosi nas o ustawienie swojego loginu, hasła oraz PIN-u do infolinii. Ten ostatni przyda się w okresie związku z biurem obsługi klienta.

Giełda BitBay Stoczek Łukowski

BitBay od początku swojego życia zwraca na bezpieczeństwa. Każdy odbiorca może włączyć funkcję uwierzytelniania dwuskładniowego oraz postawić sobie powiadomienia i potwierdzenia. Co istotne, środki użytkowników w kryptowalutach, przechowywane są w tak zwanych cold walletach. Świadczy to, iż nie są one zmieszane z serwerami giełdy. To niezwykle szczegółowa informacja, ponieważ dzięki wykorzystaniu takiego rozwiązania, wstęp do sposobów jest tylko konkretny użytkownik, i osoby trzecie nie nie zajrzą do „portfela” konkretnego użytkownika. Ponadto, giełda regularnie doskonali swoje zabezpieczenia i aktualizuje je. Dzięki czemu użytkownicy mogą spać spokojnie, oraz ich kryptowaluty są w normalnym i bezpiecznym miejscu.

Giełda BitBay Stoczek Łukowski

Każde konto, jakie stanie popełnione na giełdzie BitBay, należy sprawdzić. W obecnym punkcie serwis poprosi o zdjęcia lub skany dowodu tożsamości – pewno obecne żyć również dowód osobisty jak również paszport. Tylko po zweryfikowaniu będziecie potrafili zajmować się w całości funkcjonalnym kontem BitBay. Giełda BitBay Stoczek Łukowski

Zasilenie konta
Jak szybko można się domyślić, aby skupować kryptowaluty, najpierw należy zasilić swoje konto realnymi pieniędzmi. W obecnym projektu wybieramy walutę, jaką chcemy doładować konto (jak mówili wcześniej są to złotówki, euro, zielone i funty brytyjskie). W zakładce „portfele” wybiera się wskazany numer konta oraz specjalny tytuł przelewu. Środki księgowane są obecnie trzy razy dziennie, a BitBay nie akceptuje wpłat ekspresowych.

Wpłatę można wykonać i za pośrednictwem umowy kredytowej czy debetowej Mastercard oraz Visa. To największa opcja, a na zaksięgowanie środków trzeba czekać zaledwie 10 minut. Wpłaty kartami kupowane są przez 24 pory na dobę przez 7 dni w tygodniu. W obecnym przykładzie mówimy jednak wyłącznie o złotówkach i euro. W sukcesie innych walut stoi nam przelew tradycyjny. Jak ważna się domyślić, zasilenie konta za pomocą karty niesie za sobą również prowizję. Tworzy ona 2,99%, a minimalna prowizja – 10 PLN/ 2.50 EUR. Giełda BitBay Stoczek Łukowski

To niejedyne opcje zasilenia konta na giełdzie, bo ważna toż sprawić i za pomocą ekspresowej wpłaty na Poczcie Polskiej. W obecnym przykładzie i należy liczyć się z prowizją. Koszt wpłaty wynosi 2% wpłacanej wielkości a nie tanio niż 5 zł.

Prowizje
Posiadanie konta na BitBay jedno w sobie jest darmowe. Nie zapłacicie to nic za jego założenie oraz zarządzanie. Gdy jednak łatwo się domyślić, zatrudniająca ponad 200 osób firma musi się jakoś utrzymać, a więc pobiera od naszych użytkowników prowizje oraz opłaty. Pełna tabela ponoszonych przez użytkowników kosztów prosta stanowi w zgodzie, a oraz na części internetowej BitBay. My także zebraliśmy je dla Was tutaj, więc spójrzcie za co BitBay pobierze opłatę (oraz w której wysokości):

Ethereum – prowizja 0,01 ETH
Bitcoin – prowizja 0,0005 BTC
Litecoin – 0,001 LTC
Lisk – 0.3 LSK
Bitcoin Cash – 0.001 BCC
Bitcoin Gold – 0.001 BTG
Dash – 0.001 DASH
Ripple – 0.1 XRP
OmiseGo – 13.5 OMG
W sukcesie wypłat swoich kryptowalut, musimy dzielić się z poniższymi kosztami:

Wyplata w placówce Poczty Polskiej – 1% (minimalnie 20 zł, maksymalnie 120 zł)
Przelew bankowy – 6 zł
Cena w bankomacie – 10 zł
Wypłata bezpośrednio na umowę płatniczą – 2,99%, prowizja 10 zł
Nie zapominajmy, że istnieją jeszcze prowizje od transakcji stworzonych na giełdzie BitBay. W obecnym przykładzie informujemy o dwóch podmiotach – maker, czyli osobie, która daje konkretną kryptowalutę na aukcja oraz taker, który ją przyjmuje. W sukcesie używania naszych „domowych walut”, wyrażają się one naprawdę:

Maker od 0,30% do 0,17%
Taker od 0,43% do 0,25%
W sukcesie handlu na parach krypto-krypto, przechodzimy do podejmowania z poniższymi opłatami:

Maker – 0% (brak opłat)
Taker – 0,1%
Warto wiedzieć, że kwoty te mogą właśnie maleć wraz ze wzrostem ruchów i zainteresowania danej jednostki. Jeżeli oraz od samego początku postanowimy się handlować większymi wolumenami, możemy spodziewać się niższych opłat teraz na wstępie.
Giełda BitBay Stoczek Łukowski

Wartości, które tutaj umieściliśmy nie poprawiają się zbyt często. Jeżeli już jednak tak się dzieje, zazwyczaj istnieje zatem z pomocą dla klienta. Ze powodu na coraz ostrzejszą konkurencję, gdzie inwestorzy mogą znaleźć wiele niższe prowizje, również BitBay je obniża. Wbrew tego, są osoby, które zaczęcie mówią, że kursy i prowizje, które dostaje od naszych użytkowników BitBay zawsze są zbyt wysokie. Giełda a w odpowiedzi na takie zarzuty wielokrotnie odpowiadała i mówiła, że zyski pozyskiwane obecnie w współczesny styl, wybierane są na kursy funkcjonowania giełdy, a również jej rozwój. Wyglądając na energię rozwoju tej podstawy, a ponadto poziom obsługi klienta – nie można narzekać i o zacisnąć zęby i za ten bardzo duży komfort użytkowania z BitBay, dać im zarobić na tych prowizjach. Giełda BitBay Stoczek Łukowski

Zobacz również BitBay Giełda

0 0 votes
Wystaw ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments