Gang Słodziaków w sklepach Biedronka

Gang Słodziaków w sklepach Biedronka

Dzieci Polecne i promocje

Gang Słodziaków w sklepach Biedronka. Nowa PROMOCJA. Jest jeż Jerzyk, sowa Zosia, lis Lucek to Słodziaki-nowy Gang Świeżaków w Biedronce. Zapraszam do zapoznania się z artykułem, którym znaleźć można między innymi zasady promocji akcji lojalnościowej w sieci sklepów biedronka.

Gang Słodziaków w sklepach Biedronka

Nowa PROMOCJA. Jest jeż Jerzyk, sowa Zosia, lis Lucek to Słodziaki-nowy Gang Świeżaków w Biedronce.
Gang Słodziaków w sklepach Biedronka należy do nowej akcji lojalnościowej. Jak wiadomo, a w szczególności doskonale wiedzą o tym wszyscy rodzice, którzy zbierają naklejki w sklepach biedronka, dzięki którym można zebrać całą kolekcję Gangu Słodziaków, że Gang Słodziaków zastąpił Gang Świeżaków. Biedronka zorganizowała tę akcję lojalnościową właśnie między innymi w tym celu, aby przyciągnąć do siebie wszystkich rodziców. Świeżaki stały się niesamowicie popularne, osiągnęły naprawdę ogromny sukces właśnie w tej akcji społecznościowej. Dlatego też sieć sklepów biedronka, postanowiła, że skoro Świeżaki są tak atrakcyjne zarówno wśród rodziców, jak i dzieci to należy kontynuować właśnie tę aukcję. Osoby, które zbierają cały gang Świeżaków, a są to głównie dzieci to doskonale wiedzą, że członkami Gangu Słodziaków również są pluszowe maskotki, tyle że leśne zwierzęta, np. sowa Zosia czy lis Lucek. Pojawiły się nowe pytania na temat Gangu Świeżaków, które brzmią: Jak je będzie można zdobyć i jakie są zasady nowej promocji Biedronki oraz kiedy ona startuje? Jak zdobyć wszystkie Słodziaki? Poniżej zasady promocji.
Jak już wiadomo Gang Słodziaków to nowa akcja lojalnościowa Biedronki. Ze względu na ogromne zainteresowanie tą akcją lojalnościową sieć sklepów biedronka zdecydowała się kontynuować popularną serię pluszowych maskotek znaną jako Gang Świeżaków. Tym razem pluszaki będą wyglądały jednak nieco inaczej, ponieważ klienci będą zbierać pluszaki należące do Gangu Słodziaków.
Świeżaki, które początkowo były dostępne w sieciach sklepów biedronka, były maskotkami warzyw. Natomiast aktualnie Słodziaki są stworzonkami leśnymi. Ważną informacją dla wszystkich osób, które są zainteresowane, właśnie tą akcją lojalnościową jest to, że w gronie maskotek spotkamy takie postacie jak bóbr Borys, Lis Lucek, zajączek Zuzia, sowa Zosia, ryś Rysio czy jeż Jerzyk.
Wiadomo również, że akcja ta już trwa, rozpoczęła się ona 27.08 (poniedziałek) i potrwa kilkanaście tygodni. Jeżeli chodzi o zasady promocji, to nie zmieniły się one, ponieważ są one bardzo podobne do zasad z lat poprzednich. Także, aby zdobyć Słodziaka, wystarczy zrobić zakupy w Biedronce, podczas których klienci otrzymują naklejki. Właśnie dzięki tym naklejkom można otrzymać Słodziaka, ponieważ wymienia się je na pluszowe Słodziaki. Zapewne wielu osobom nasuwa się pytanie, za co można otrzymać właśnie te naklejki? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, ponieważ naklejki można otrzymać za zakup owoców i warzyw, produktów partnerów akcji oraz za korzystanie z karty lojalnościowej Moja Biedronka.

Szczegółowe zasady zdobywania naklejek, wymienianych na Słodziaki w Biedronce wyglądają następująco:
– wiadomo, że każdy, kto zrobi zakupy na kwotę 40 złotych, to przysługuje mu 1 naklejka,
– każdy, kto dokona zakupów w sieci biedronka i kupi warzywa lub owoce, również otrzyma 1 naklejkę,
– każdy, kto dokona zakupu produktów specjalnych o minimalnej wartości 10 zł to kolejna 1 naklejka,
– zakupy, które są zrealizowane z kartą „Moja Biedronka” to również 1 naklejka.
Pierwszy Słodziak w 47 minut.
Jak donosi portal nowymarketing.pl informuje, że jeden z klientów potrzebował zaledwie 47 minut na to, by w jego ręce trafiła maskotka sowa Zosia. Było to jedyne takie zdarzenie od początku akcji sieci Biedronka. Zdarzenie to miało miejsce w Biedronce w Stegnie. Innym doniesieniem jest to, że również na Pomorzu parę minut po 6 rano, 27 sierpnia 2018 dokonano pierwszych zakupów książki traktującej o losach Słodziaków.
Dorot Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sklepach sieci Biedronka oczywiście wypowiedziała się na temat informacji, jakie doniósł portal nowymarketing.pl.

Podczas swojej wypowiedzi podkreśliła, że niezwykle się cieszy, że to właśnie Słodziaki z tej akcji społecznościowej, która się odbywa w sklepie sieci biedronka, cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. Ponadto, dodała, że jest to dla nich niezwykłe wyróżnienie, że akcja Słodziaków zdobyła serca klientów już od pierwszego dnia jej istnienia. Zainteresowanie to również pokazało, że klienci chcą mieć je jak najszybciej w domu i poznawać ich świat. Pani Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sklepach sieci Biedronka dodała również, że ma nadzieję, że książka, która również znajduje się w sklepach sieci biedronka opowiadająca o przygodach Gangu, połączy przyjemne z pożytecznym, celem tej książki jest również to aby to codzienne czytanie zagościło w domach naszych klientów nie na chwilę, ale na stałe.
Gang Słodziaków. Słodziaki zastępują Świeżaki.
W skład Gangu Słodziaków wchodzi sześć pluszowych zwierząt. Słodziaki, które w Biedronce zastąpiły Gang Świeżaków, to:
– jeż Jerzyk,
– lis Lucek,
– zajączek Zuzia,
– bóbr Borys,
– sowa Zosia,
– ryś Rysio.
Jak wiadomo wcześniejsza akcja lojalnościowa, która również miała miejsce w biedronce, różniła się od obecnej tym, że wcześniejsza akcja, czyli Gang Świeżaków to pluszowe maskotki owoców i warzyw. Natomiast jeżeli chodzi o obecną akcję, to oczywiście również w przypadku Gangu Słodziaków, zasady te są również bardzo podobne, jednak do tej kolekcji klienci będą mogli również zakupić książkę traktująca o przygodach pluszowych bohaterów.
Akcja ta była niesamowicie głośna, a zarazem rozpoznawalna, aż do tego stopnia, że Lidl, który jak wiadomo konkuruje z siecią sklepów Biedronka zaproponował swoim klientom swoja seria maskotek pod nazwą Lidlaki. Także jak widać konkurencja jest naprawdę bardzo dużo zarówno Biedronka, jak i Lidl niesamowicie walczą o klientów. Zapewne w tej sytuacji nasuwają się różnego rodzaju pytania między innymi takie, które brzmią: Czy tym razem znowu Biedronka będzie o krok do przodu? Jak będzie odpowiedź Lidla na Gang Słodziaków? Zapewne to tylko kwestia czasu, żeby się okazało czy zwycięży Gang Słodziaków, czy Lidlaki.

Artykuł powstał dzięki portalowi Promocja Biedronka

0 0 votes
Wystaw ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments