Fundacja Miej Serce

Fundacja Miej Serce

Polecne i promocje

Niestety, życie każdego z nas pełne jest zawirować i nieprzewidzianych sytuacji. Szczególnie w sytuacji pandemicznej, w której obecnie się znajdujemy, wiele osób pozostało bez pracy, a może nawet- co gorsze- bez środków do życia. Sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana, w momencie, w którym oprócz siebie musimy utrzymać także rodzinę. O ile dorośli zwykle są wstanie zrezygnować z drobnych przyjemności, a także luksusowych posiłków, o tyle dzieci, nie do końca są wstanie sprostać takiej sytuacji. Wówczas rodzice zwykle szukają pomocy, a jednym z lepszych pomysłów jest zgłoszenie się do fundacji charytatywnej. Przedstawiamy więc fundację Miej Serce, a także to, jak łatwo i szybko można zostać jej podopiecznym, by pomóc swojej rodzinie, a przede wszystkim sobie, przetrwać trudną sytuację i obrócić ją na naszą korzyść.

Fundacja Miej Serce

W naszym kraju działa wiele fundacji i instytucji charytatywnych, które służą wsparciem i pomocą dla rodzin z dziećmi, które znalazły się w niekorzystnej sytuacji. Fundacja, którą znajdziecie pod tym linkiem: https://miejserce.pl/, to jednak prawdziwa innowacja. Pomoże ci ona zbierać środki, na potrzeby twojego dziecka, a wszystko to całkowicie za darmo. Fundacja nie pobiera żadnych opłat, które zdecydowały się na zostanie jej podopiecznymi. Jeśli więc potrzebujesz pieniędzy na rehabilitację lub dalszą edukację swojej pociechy, a być może potrzebujesz zebrać pieniądze na opiekę medyczną i leki, to właśnie Fundacja Miej Serce stanie się twoim sprzymierzeńcem.

Jak zostać podopiecznym fundacji Miej Serce?

Zostanie podopiecznym fundacji Miej Serce, może znacznie poprawić twoją sytuację, jeśli chodzi o zapewnienie dziecku tego, czego aktualnie potrzebuje. Jeśli więc chcesz zebrać pieniądze na rehabilitację, czy nowy sprzęt medyczny, to stanie się podopiecznym tej fundacji, znacznie ci w tym pomoże. Wystarczy bowiem założyć dla swojego dziecka subkonto. W tym celu wystarczy przejść na stronę główną fundacji: https://miejserce.pl/, gdzie odnajdziemy przycisk oznaczony jako „załóż subkonto”. Po kliknięciu, naszym oczom ukaże się krótki i konkretny formularz, który należy wypełnić. Poproszeni zostaniemy między innymi o podanie swoich danych. Następnie, wystarczy się zalogować na subkonto, a następnie wprowadzić tam dane naszej pociechy. W tych trzech prostych krokach, możemy założyć subkonto. Jego weryfikacja zwykle przebiega szybko i sprawnie, a po 24 godzinach, subkonto powinno zostać zatwierdzone, a dane do wpłaty dla naszego dziecka, zostaną pokazane darczyńcom. To jeszcze jednak nie wszystko. Fundacja Miej Serce pomoże ci przejść ze zbiórką pieniędzy także na inne poziomy. Otóż całkowicie bezpłatnie, fundacja ta może przygotować dla ciebie zestaw ulotek, które ułatwią darczyńcom przekazanie 1 procenta podatku, na zbiórkę dla twojego dziecka. Co więcej, fundacja ta będzie promować subkonto założone przez ciebie, na stronach www, współpracujących z fundacją. Darczyńcy będą mieli także różne formy i metody wpłacania darowizn, a jeśli będziesz chciał lub chciała przeprowadzić akcje ulotkową, Miej Serce pomoże ci ją w pełni zorganizować i przeprowadzić od początku do końca. Najważniejsze jest jednak to, że fundacja ta stale i aktywnie stara się pozyskiwać darczyńców dla swoich podopiecznych. Dzięki niej uda ci się przeprowadzić zbiórkę pieniędzy nie tylko efektywniej, ale także szybciej i bez ponoszenia zbędnych kosztów. Twoje dziecko w krótkim czasie może otrzymać niezbędne wsparcie finansowe zarówno na sprzęt medyczny jak i rehabilitację czy opiekę.

Kontakt z Fundacją Miej Serce

Fundacja Miej Serce zawsze chętnie odpowiada na pytania nie tylko swoich podopiecznych, ale także osób które zwracają się o pomoc. Na stronie głównej znajdziecie więc nie tylko numer kontaktowy, ale także i adres mailowy i numer do osoby sprawującej opiekę nad subkontami. Co więcej, można także skorzystać z ich strony na portalu społecznościowym jakim jest Facebook. Pod tym adresem: https://www.facebook.com/MiejSerce, możecie znaleźć stronę fundacji na Facebooku, a także napisać do nich w razie jakichkolwiek pytań czy trudności.

0 0 votes
Wystaw ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments