Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

Endermologia – zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

Polecne i promocje

Można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że współcześnie nastała era mody na zdrowy styl życia. Coraz więcej osób stara się zdrowo odżywiać, a przy tym regularnie uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe starania nie są w stanie przynieść tak spektakularnych efektów, jak byśmy tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele osób nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wybranych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią poradzić, gdy dieta i ćwiczenia fizyczne nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Odpowiedzią na te problemy mogą być nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy. Wraz ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy rekomendują pacjentom tę metodę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej skorzystać.

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na miejscową otyłość

Czym dokładnie jest endermologia? To metoda mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To całkowicie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na przykładaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Oznacza to tym samym, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, a co za tym idzie długiego i uciążliwego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura związana z tym zabiegiem wyszczuplającym jest nie tylko całkowicie bezbolesna, lecz także po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.

Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą metodą możemy oczekiwać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeśli na co dzień mamy też do czynienia z cellulitem opornym na działanie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii pozwolą nam zredukować ten problem lub nawet pozbyć się go w całości. Co więcej, w wyniku regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zauważyć też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg stymuluje do pracy fibroblasty, które produkują nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz elastyczności skóry. Zabieg pomaga też oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego efektem będzie znacznie lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w swoim wyglądzie? Specjaliści z Kliniki Miracki mówią o serii 10-20 zabiegów (w zależności od tego, jaki dokładnie efekt chcemy osiągnąć), ale jednocześnie zaznaczają, że pierwsze rezultaty będą widoczne już po wykonaniu 3-4. Zabiegi wykonuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest zabiegiem odpowiednim dla wszystkich osób, które chciałyby w prosty, bezpieczny i bezbolesny sposób popracować nad kondycją swojego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii niezbędne jest nadal prowadzenie zdrowego stylu życia – to pomoże nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy też z powodzeniem łączyć z innymi terapiami z zakresu medycyny estetycznej, aby nasza sylwetka uzyskała całkowicie nowy wymiar.

Więcej informacji na temat zabiegu endermologii znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/endermologie-lpg-alliance/

0 0 votes
Wystaw ocenę