Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

endermologia Biały Bór

zachodniopomorskie

Można z całym przekonaniem powiedzieć, że teraz nastała era mody na duży styl bycia. Jeszcze więcej osób starsza się zdrowo odżywiać, a przy tym ciągle uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe zainteresowania nie są w stopniu przynieść tak pięknych efektów, jak żeby tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo osób jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w niektórych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią pomóc, gdy dieta i uczenia fizyczne nie przynoszą pożądanych efektów? Reakcją na bieżące problemy mogą stanowić obecne środki z zakresu medycyny estetycznej, w tym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Biały Bór

Wraz ze doradcami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę technikę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej użyć.

gsrcinia slm
gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na swoją otyłość

Czym właśnie jest endermologia? To strategia mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To razem bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na przykładaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Oznacza toż tymże jedynym, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, oraz co wewnątrz tym chodzi dużego i trudnego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura połączona spośród ostatnim sposobem wyszczuplającym stanowi nie tylko całkowicie bezbolesna, lecz także po prostu przyjemna – zabieg uznaje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą procedurą możemy wyglądać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeśli na co dzień mamy także do robienia z cellulitem opornym na zlecenie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii dadzą nam zredukować ten przedmiot albo nawet pozbyć się go w sumie. Co bardzo, w zysku regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zauważyć też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg zachęca do lekturze fibroblasty, które produkują nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i sprężystości skóry. Zabieg pomaga też oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego efektem będzie nader lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy zrobić, aby zauważyć różnicę w naszym stylu? Specjaliści z Kliniki Miracki mówią o serii 10-20 braków (w relacji od tego, jaki dokładnie efekt chcemy osiągnąć), a również zaznaczają, że pierwsze efekty będą otwarte już po wykonaniu 3-4. Zabiegi produkuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest sposobem odpowiednim dla całych kobiet, które chciałyby w naturalny, bezpieczny i bezbolesny sposób popracować nad jakością naszego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii potrzebne jest nadal prowadzenie zdrowego stylu bycia – to posłuży nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy te z powodzeniem wiązać z kolejnymi terapiami z zakresu medycyny estetycznej, aby nasza sylwetka uzyskała całkowicie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej reklamy na fakt zabiegu endermologii zlokalizujesz na kartce: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Wystaw ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments