Damska torebka sklep

Damska torebka sklep Baborów

Poradnik

Damska torebka idealnie wyposażona Nie potrzeba nikogo przekonywać do ostatniego, że nawet niewielka torebka damska stanowi w stopniu pomieścić naprawdę wiele. Osoby są duży dar noszenia w niej nie tylko wszystkich niezbędnych przedmiotów, jak portfel, kluczem dokumenty, kosmetyczka, ale też przedmiotów zupełnie na co dzień nieprzydatnych, lecz pomocnych w kilka spodziewanym momencie. Wiele osób ma przecież dylemat, co naprawdę włożyć do codziennej torebki, aby umieścić w niej akcesoria, jakie będą pożądane w grupy sytuacji. Oto nasza subiektywna lista wyposażenia torebki, która stale się sprawdza.

Damska torebka sklep Biała

 

Portfel i dokumenty

To oczywiście absolutna sylwetka i niestety wyobrazić sobie, żeby w damskiej torebce zabrakło portfela i dokumentów. Większość torebek ma określone przegródki na portfel, a można po niego już i szybko wziąć w wolnym momencie.

torebki
Reklama

Kosmetyczka

Wiele kobiet ma zawsze w torebce kosmetyczkę z postawowymi kremami do makijażu, dzięki czemu w każdym elemencie moga poprawić czy odświeżyć swój styl. Warto wyposażyć się w niewielkiej – produkty swoich ulubionych kosmetyków również uważać je stale w torebce, aby zapobiec codziennego przekładania kosmetyczki po wykonaniu makijażu w zakładu.

 

Damska torebka sklep Biała

W takiej kosmetyczce na pewno powinien odnaleźć się podkład, jesli na co dzień go odczuwamy, tusz do rzęs, róż do policzków i pomadka. Nie zaszkodzi również cień do powiek, tusz i kilka patyczków kosmetycznych, a też pilniczek do paznokci z prawdziwym zakończeniem, dzięki któremu oczyścimy paznokcie – to szczególnie istotne w sukcesu, jeśli mamy własny manicure.

Jeżeli istniejemy teraz przy kosmetykach, więc w relacji od pojemności naszej torebki, warto być przy sobie antyperspirant oraz mgiełkę do grona w nucie zapachowej perfum, które na co dzień używamy. Dzięki temu szybko będziemy potrafiły się odświeżyć w jakiejkolwiek sytuacji.

Ładowarka do telefonu

Współczesne smartfony mają tę decyzję, że dosyć szybko i zwłaszcza w kilka spodziewanym czasie się rozładowują. Zatem w swej torebce zawsze powinno odnaleźć się mieszkanie na ładowarkę lub powerbank, które ochronią nas w wystuacji, gdy bateria całkowicie się wyczerpie. Zarówno ładowarka sieciowa, jak i powerbank nie zajmują wielu miejsca, więc z powodzeniem zmieszczą się nawet w niskiej torebce.

Damska torebka sklep Biała

Notes i długopis

Akcesoria papiernicze to wyjątkowo must have kobiecej torebki – przydaja się wówczas, jak musimy coś zanotować lub wręczyć komuś informacje na karcie (na dowód zostawiając ją w drzwiach lub za wycieraczką w samochodzie). Mały notesik z długopisem zajmuje tyle miejsca co telefon komórkowy, czyli na pewnie nie zabraknie dla niego przerw w torebce.

Zobacz również sklep motoryzacyjny

Przekąski

Głód że nas dopaść wszędzie, i doskonale wiemy, że ważny żołądek nie sprzyja skupieniu. Warto więc zadbać o to, żeby w torebce zawsze znalazł się choć jeden batonik zbożowy lub niska paczka mieszanki bakaliowej. Wówczas, nawet jeśli poczujemy brak będąc poza domem, bez możliwości wyskoczenia do sklepu czy restauracji, taka mała przekąska że nas uratować.

Artykuły higieniczne

W damskiej torebce należy także przewidzieć mieszkanie na chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżane lub żel do rąk na sucho (na przypadek taki żel do rąk antywirusowy AXG, dzięki którym będziemy mogły zadbać o higienę dłoni nawet wówczas, gdy nie będziemy brać nadziei ich umycia pod bieżącą wodą. Takie urządzenia zajmują stosunkowo mało miejsca, lecz dadzą nam poczuć się oczywiście w jakiejkolwiek sytuacji.

Damska torebka sklep Biała

Choć powyższa lista może ujawniać się dość duża, to dajemy, iż te urządzenia zmieszczą się niemal w jakiejkolwiek średniej wielkości torebce damskiej.

zobacz również – Damska torebka idealnie wyposażona

0 0 votes
Wystaw ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments