Bramki zabawki dla najmłodszych

Bramki zabawki dla najmłodszych

Dzieci Polecne i promocje

Dzisiejszy artykuł przybliży nam dwa rodzaje bramek zabawek dla dzieci.Zapraszamy do lektury.

Bramki zabawki dla najmłodszych

Zabawki wspierające rozwój ruchowy i zachęcające do aktywnej zabawy niewątpliwie są pożądane przez wielu rodziców. Szczególnie w obecnych czasach, kiedy jest moda na oglądanie telewizji i spędzanie czasu przed komputerem. Chcąc zaszczepić w dziecku chęć do czynnego wykorzystywania wolnego czasu warto zainwestować w zabawkę, która poprzez swoją różnorodność dźwiękową, świetną kolorystykę i kilka wariantów do zabawy sprawi, że ruch stanie się najlepszą zabawą. Do takich zabawek niewątpliwie można zaliczyć bramkę Smily model 6001.

Dzięki swojej pomysłowości i wielofunkcyjności łączy w sobie bramkę do piłki nożnej, może być wykorzystana również jako bramka do piłki ręcznej, posiada rozkładany kosz do gry w koszykówkę oraz wyjmowaną paletkę, którą dziecko może uczyć się odbijać piłkę.

Bramka do piłki ręcznej/nożnej może działać w dwóch wariantach. Pierwszy wariant to trafianie do celu. W tym przypadku paletka powinna być umieszczona w wyznaczonym na nią miejscu w bramce. Dziecko trafiając piłką w paletkę jest nagradzane poprzez aplauz, kolorowe światełka, wesołe melodyjki i dźwięki gwizdka. Drugi tryb to swobodna zabawa. Dziecko może się bawić w dowolny sposób. Dzięki swojej kolorystyce, ciekawym melodyjkom, możliwością zabawy na różne sposoby i w różne gry z udziałem piłki zabawa nie nudzi się i pozwala na wiele godzin świetnej zabawy.

Co najważniejsze w komplecie z bramką jest załączona miękka piłeczka, co pozwala na zabawę również w domu, kiedy na dworze jest brzydka pogoda. To dodatkowy atut tej zabawki. Dźwięki uruchamiane są za pomocą przesuwanego przycisku, co pozwala na wyłączenie ich w każdej chwili i zabawie również bez melodii i innych odgłosów. Tymi innymi odgłosami są fanfary, brawa zagrzewające do zabawy oraz odgłosy gwizdka. Dodatkowym plusem jest jej w miarę nieduży wymiar, dzięki czemu łatwiej znaleźć na nią miejsce nawet w niedużym mieszkaniu. Jest stosunkowo lekka i waży nie całe dwa kilogramy.

Zasilana jest bateriami 2 x AA. Podsumowując bramka oferuje naszemu dziecku serię dźwięków sportowych (aplauz, gwizdy) oraz melodyjki, dodatkowo podświetlane przyciski w kształcie gwizdka, pucharu, nutki i gwiazdki. Ponadto jest zamontowany stoper z obracanymi wskazówkami-pokrętłem dającymi odgłos „klik-klak”. Różne tryby zabawy, rakietka i piłeczka to dodatkowe atuty.

Wykonana jest z tworzywa odpornego na uszkodzenia, łatwa w złożeniu. Przeznaczona dla dzieci od osiemnastego miesiąca życia do trzydziestego szóstego miesiąca życia. Jest to na pewno ciekawa zabawka, nad którą warto się pochylić. I choć często pomija się tą kwestię to jestem przekonana, że zainteresuje ona zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Drugą wśród takich bramek jest interaktywna bramka firmy Clementoni.

Produkt ten ma mniejszą różnorodność wśród aktywności fizycznych, zaś wyróżnia się naliczaniem punktów dzięki optycznemu czujnikowi piłki wbijanej do bramki. Ponadto zawiera treści edukacyjne uczące liter oraz liczb, kolorów oraz nazw kształtów. Rozwija koordynację ruchową oraz spostrzegawczość. Treści edukacyjne zawarte są w języku polskim oraz w języku angielskim. Zasilana jest na dwie baterie AA, które dołączone są do zestawu. Z informacji jakie można znaleźć bramka jest wymiarów: wysokość 38 centymetrów, szerokość 48 centymetrów oraz 32 centymetry głębokości. Przeznaczona jest dla dzieci od osiemnastego miesiąca życia.

Z powyższych propozycji wynika, że chęć do aktywnego spędzania czasu można w dziecku zaszczepiać już od najmłodszych lat. Takie kolorowe, grające i świecące zabawki-bramki pomagają rodzicom w pokazywaniu radości z aktywnej zabawy. Oby na rynku było coraz więcej takich produktów i były one przeznaczone dla różnych grup wiekowych.

 
Artykuł powstał dzięki portalowi Konkursy z Nagrodami

 

0 0 votes
Wystaw ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments